Het team

 

Onze schoolleider:

  Naam : Ingeborg de Mari
Functie : Directeur
Werkdagen : maandag t/m vrijdag
e-mail : infohetkompas@opoijmond.nl
 

 


Onze  intern begeleider:

Naam : Frank Groot
Functie : Intern begeleider
Werkdagen : ma/di/don/vrij
e-mail : frank.groot@opoijmond.nl
 
 

 


Onze administratie:

Naam : Jessica Bunnik
Functie : Administratie
Werkdagen : dinsdag en donderdag
e-mail : jessica.bunnik@opoijmond.nl
 
 

 


Onze conciërge:

  Naam : Robert Welp
Functie : Conciërge
Werkdagen : maandag- en donderdagochtend
e-mail robert.welp@opoijmond.nl
 
 

 

De collega’s:


 

Juf Jacqueline Naam : Jacqueline Fleere
Functie : Leerkracht groep 1-2a
Werkdagen : maandag t/m vrijdag
e-mail : jacqueline.fleere@opoijmond.nl
 
 

 


 

Naam : Jenny van Keulen
Functie : Leerkracht groep 1-2b
Werkdagen : maandag t/m vrijdag
e-mail : jenny.vankeulen@opoijmond.nl

 


 

Naam : Cynthia Koopmans
Functie : Leerkracht groep 1/2c
Werkdagen : maandag, dinsdag en vrijdag
e-mail : cynthia.koopmans@opoijmond.nl 
 
 

 


 

Naam : Nanette Bolleman
Functie : Leerkracht groep 1/2c
Werkdagen : woensdag en donderdag
e-mail : nanette.bolleman@opoijmond.nl
 
 

 


 

  Naam : Lucia Sanders
Functie : Leerkracht groep 3
Werkdagen : maandag, donderdag en vrijdag
e-mail : lucia.sanders@opoijmond.nl

 


 

Juf Kirsty (2) Naam : Kirsty Veger
Functie : Leerkracht groep 3
Werkdagen : dinsdag en woensdag
e-mail : kirsty.veger@opoijmond.nl
 
 

 


 

Juf Miranda Naam : Miranda Langendoen
Functie : Leerkracht groep 4a
Werkdagen : maandag t/m vrijdag
e-mail : miranda.langendoen@opoijmond.nl
 
 

 


 

Naam : Sydney Stolk
Functie : Leerkracht groep 4b
Werkdagen : maandag, dinsdag en vrijdag
e-mail : sydney.stolk@opoijmond.nl
 
 

 


 

Juf Sabrina Naam : Sabrina Hollander
Functie : Leerkracht groep 4b
Werkdagen : woensdag en donderdag
e-mail : sabrina.hollander@opoijmond.nl
 
 

 


 

Naam : Marijke Wiemerink
Functie : Leerkracht groep 5
Werkdagen : maandag, woensdag t/m vrijdag
e-mail : marijke.wiemerink@opoijmond.nl

 


 

Naam : Gjelly Hof
Functie : Leerkracht groep 5 en 6
Werkdagen : dinsdag (5) en vrijdag (6)
e-mail : gjelly.hof@opoijmond.nl
 
 

 


 

Naam : Deborah Kissing
Functie : Leerkracht groep 6
Werkdagen : maandag t/m donderdag 
e-mail : deborah.kissing@opoijmond.nl

 


 

 

Naam : Joram de Boer
Functie : Leerkracht groep 7
Werkdagen : maandag t/m vrijdag
e-mail : joram.deboer@opoijmond.nl
 
 

 


 

Naam : Bart Kornblum
Functie : Leerkracht groep 8
Werkdagen : maandag en dinsdag
e-mail : bart.kornblum@opoijmond.nl
 
 

 


 

Naam : Sylvia Mauriks
Functie : Leerkracht groep 8
Werkdagen : woensdag t/m vrijdag
e-mail : sylvia.mauriks@opoijmond.nl
 
 

 


 

Juf Marielle Naam : Mariëlle Martens
Functie : Vakdocent bewegingsonderwijs &
  Rots & Water trainer
Werkdagen : maandag, dinsdag en vrijdag
e-mail : marielle.martens@opoijmond.nl
 
 

 


 

Naam : Anja Kramer
Functie : Rekenspecialist &
  Begeleider LIO stagiaires
Werkdagen : maandag en dinsdag
e-mail : anja.kramer@opoijmond.nl
 
 

 


 

Naam : Laura Hekman
Functie : Onderwijsassistente en leerkracht
Werkdagen : maandag t/m donderdag 
e-mail : laura.hekman@opoijmond.nl
 
 

 


Naam : Astrid Verdoes-Schouten
Functie : Onderwijsassistente
Werkdagen : ma/di/don/ochtenden
e-mail : astrid.verdoes@opoijmond.nl

 


 

Juf Ellen Naam : Ellen Pel
Functie : Coördinator buitenschoolse opvang
Werkdagen : maandag t/m vrijdag
e-mail : drechtstraat@partou.nl